top of page

💊У FDA схвалили нове показання для ривароксабану💊


Шановні колеги, асоціація лікарів-інтерністів підготувала для вас переклад актуальних статей та новин 2022 року! 🩺


💊У FDA схвалили нове показання для ривароксабану💊


👩🏻‍🔬👨🏻‍🔬В Управлінні з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами (FDA) США схвалили ще одне показання для прямого перорального антикоагулянта ривароксабану.


💊Йдеться про захворювання периферичних артерій (ЗПА) у пацієнтів, які нещодавно перенесли реваскуляризацію нижніх кінцівок через симптоматичне ЗПА.

Затвердженим терапевтичним режимом у цій популяції пацієнтів є ривароксабан у дозі 2,5 мг двічі на день із аспірином 100 мг один раз на день.


👩🏻‍🔬У дослідженні VOYAGER PAD у пацієнтів із ЗПА, які перенесли реваскуляризацію нижніх кінцівок, ривароксабан у дозі 2,5 мг двічі на день плюс аспірин асоціювався зі значно нижчою частотою комбінованої кінцевої точки (гострої ішемії кінцівок, великої ампутації внаслідок судинних причин, інфаркту міокарда, ішемічного інсульту або серцево-судинної смерті) порівняно із застосуванням лише аспірину.


👨🏻‍🔬У дослідженні COMPASS ривароксабан у дозі 2,5 мг двічі на день плюс аспірин асоціювався зі зменшенням ішемічних подій і смертності та вищою чистою клінічною користю, врівноважуючи ішемічну користь із ризиком розвитку великих кровотеч, порівняно з одним лише аспірином, для вторинної профілактики у пацієнтів зі стабільним атеросклеротичним ЗПА.


Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: https://www.medscape.com/viewarticle/9571586 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page